12669. 331. Closed Online auction Printed Materials
1 000 HUF
0 HUF
1917 Vasárnapi könyv. II. félév. Bp., Athenaeum. Kiadói félvászon-kötés, foltos, kopott borítóval, kissé sérült félvászon-kötés. Benne az első világháborút érintő fotókkal, írásokkal is.
Photo of the item taken by : vörös_iván