17097.
332. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
3 000 HUF
A jó házikonyha. A sűtés-főzés tudományának új kódexe. Összeállította bánffyhunyadi Hunyady Erzsébet. Bp, é.n., Singer és Wolfner Rt. Kilencedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, laza fűzéssel.