17104.
332. Closed Online auction
Books: Gastronomy and Gardening
1 200 HUF
10
Komsa Anna: Kipróbált szakácskönyve. Oradea (Nagyvárad), 1928, Sonnenfeld Adolf Rt. Grafikai Műintézete, 272 p. Második kiadás, bővített kiadás. Kiadói félvászon-kötés, rossz állapotban, foltos, kopott borítóval, a szennylapok foltosak, a hátsó szennylapon és az utolsó oldalon ceruzás jegyzettel,