1 600 HUF
A nagy francia forradalom és Napoleon. Szerk.: Dr. Borovszky Samu. III. kötet. Adorján Andor-Seress László: A rémuralom. Bp., é.n.,Országos Monografia Társaság. Szövegközti képanyaggal és önálló táblákkal gazdagon illusztrálva. Kiadói, aranyozott Gottermayer féle egészvászon-kötésben, az elülső kötéstáblákon rézplakettbe foglalt színes képpel. Hátsó borítón egy folttal .