1 000 HUF
Dolinay Gyula: Történelmi arcképcsarnok az ifjúság és a nép számára. Bp., [1916], Otthon Nyomda. Kiadói gazdagon díszített, aranyozott szecessziós félvászonkötésben, kopott,foltos borítóval, sérült borítósarkokkal, szakadt címlappal.