6 000 HUF
Halász Imre: Egy letűnt nemzedék. Emlékezések a magyar állam kialakulásának újabb korszakából. Bp.,1911, Nyugat. Korabeli félbÅ‘r-kötés, golyónyomokkal, kopott, sérült borÃtóval, némileg sérült gerinccel. A szerzÅ‘, Halász Imre (1841-1918) által a fiának dedikált!