16559. 332. Closed Online auction Books: History
1 200 HUF
0 HUF
Juhász Vilmos: Világtörténet. Bp.,1940, Pantheon, (K.J. nyomda-ny.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, foltos, kissé kopott gerinccel.
Photo of the item taken by : vörös_iván