15846. 332. Closed Online auction Books: History
1 000 HUF
0 HUF
Marshall, George: Így győztünk... Bp., 1945, Franklin. Sorszámozott, 119. sz. Vászonkötésben, jó állapotban.
Photo of the item taken by : vörös_iván