https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: History Number of items: 159
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1784909
16572
332
0
1600
Books: History
Other collectibles
1
Kim Ir Szen elvtárs forradalmi tevékenységének rövid története. Phenjan, 1971. Idegennyelvű Kiadó. Műbőr kötésben. 301p.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
1782757
16573
332
0
2200
Books: History
Other collectibles
1
Görbedi Miklós: 1020 nap az őrtornyok árnyékában (A tiszalöki hadifogolytábor története) Tiszalök, 1989. Borítón hajtásnyom
Starting price:
2 200 HUF
1783703
16574
332
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Falvy Zoltán (gyűjt.): Ezer esztendő - Millenniumi daloskönyv. Bp., 2000. Dinasztia Kiadó
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1783673
16575
332
0
1800
Books: History
Other collectibles
1
Bill Lomax: Magyarország 1956-ban. Bp., 1989. Tudósítások, Krassó György fordítása. Papírkötésben.
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
1782628
16576
332
0
800
Books: History
Other collectibles
1
70 éves a Magyar Rádió 1925-1995. Bp., 1995. MR:
The item is not available
1733075
16577
332
0
2000
Books: History
Other collectibles
1
Hajós József: Az ősember a modern tudomány világításában. Bp.,1913,Rényi. Átkötött félvászon-kötés, néhány helyen ceruzás aláhúzással, de amúgy jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1666915
16580
332
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Élelmezésipari Tervező Vállalat 1951-1976. Szerk.: Walkó Attila. Bp., 1976, Élelmezésipari Tervező Vállalat. Kiadói egészvászon-kötés, műanyag védőborítóban, hullámos lapokkal. Megjelent 1500 példányban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1558535
16581
332
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Dr. Geszler Ödön: Másfél évszázad az óbudai kékfestők és textilnyomók között. A pamutkészítőgyár története 1826-1976. I-II. kötet. Bp., 1976, Pamutkészítőgyár. Kiadói illusztrált egészvászon-kötés. Szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1592496
16582
332
0
100
Books: History
Other collectibles
1
Kerékgyártó Árpád: Magyarország emléknapjai. Bp., 1987, Könyvértékesítő Vállalat. Kiadói kartonált papírkötés. 1361486
16583
332
0
1000
Books: History
Other collectibles
1
Lukinich Imre (szerk.): Mátyás király. Emlékkönyv születésének ötszázéves évfordulójára I-II. Budapest, 1943, Franklin-Társulat. Kiadói félbőrkötésben, 574+522 p. A kiadói borítója és a gerince sérült, foltos, viseltes. A II. kötetről leszakadt a borító gerince, de a könyvtest egyben van. A második könyv címoldala szakadt.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1351310
16584
332
0
3600
Books: History
Other collectibles
1
Az Zenth Paal leueley magyar nyeluen. Epistolae Pauli lingva Hvngarica donatae. 1884, Franklin Társulat. A 16. századi eredeti kiadás betűhív újrakiadása. Iniciálékkal és metszetettekkel gazdagon illusztrálva. Újrakötve, közepes állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1786013
16585
332
0
1600
Books: History
Other collectibles
1
Werner Richter: Rudolf trónörökös élete és tragikus halála. Fordította Halász Ernő. Bp., é.n., Béta. Kiadói félvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, szakadozott, kissé hiányos papírborítóval.
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment