Attila és hunjai. Szerk.: Németh Gyula. Bp., 1986, Akadémiai (Reprint sorozat): Az 1940. évi kiadás (Bp., Magyar Szemle Társaság) reprintje! Kartonált papírkötésben, jó állapotban.
id. Alliquander Ödön: A magyarországi szénbányavállalatok s az ásványszénbányászat 1940-ben. A bányászat, kohászat, és földtan klasszikusai. IV. kötet. Miskolc, 1989, Nehézipari Műszaki Egyetem Könyvtára és Levéltára. Kiadói papírkötés.
Deutschlands Taten zur See. Montanus Bücher. Kiadta: Walther Stein. Leipzig-Berlin, 1915, Hermann Montanus. Német nyelven. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadozott papír védőborítóban. Rengeteg fekete-fehér illusztrációval német hadihajókról, hajókról, tengerészetről, egy színes illusztrációval. / Paperbinding, with little bit raunchy cover, in German language.
Márki Sándor: Egyetemes és hazai történelem 2 kötete: Az újkor története; A legújabb kor története. Bp., 1912, Athenaeum. Kicsit kopott, díszes vászonkötésben, kissé foltos lapokkal.
Vörös Győző: Taposiris Magna 1998-2004. Alexandriai magyar ásatások. Budapest , 2004, Egyiptomi Magyar Ásatások Baráti Köre, 224 p. Kiadói keménypapír kötés. Számos fotóval. Új állapotban.