Vitézek albuma. Bp., 1939, Merkantil ny. Horthy Miklós avató beszédeivel, rengeteg háborús felvétellel, szövegközti képekkel gazdagon illusztrálva, adattárral (143-400. p.) és arcképgyűjteménnyel (400-615. p.), benne közel 5600 vitéz fényképével. Kiadói, aranyozott, vászonkötésben. (Belső címlap hiány, kissé kopottas, néhány lap foltos)
K. A. Merrick-Jürgen Kiroff: Luftwaffe camouflage and markings. 1933-1945. Hersham, 2004, Classic. Angol nyelven, számos képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban./ Linen-binding, in paper cover, in English language.
A Nagy Háború írásban és képben 2 kötete: Északon és délen I-II. kötet. Szerk.: Lándor Tivadar. Bp.,(1915-1917), Athenaeum. Rendkívül gazdag képanyaggal. Számos színes és fekete-fehér, részben kihajtható táblával, melléklettel. Festett egészvászon kötésben, jó állapotban
"A mai háború" sorozat 11 kötete: Fritz List: Írány Norvágia. Steff Tibor: Repülők, felszállni! Werner Flack: Így épült a Siegfried-vonal. Kesselring: Lengyelország felett. Angelo Appiotti: Málta felett. Pados Pál: Szovjetoroszország felett. Ernst von Jungenfeld: Páncélosok előre! Wolf Schenke: A sárgák háborúja. Max Graf Hoyos: Spanyolország megmentői. Paolo Zappa: Kémek háborúja. Rudolf va...
Kacziány Géza: Magyar vértanuk könyve. A szöveg képei a gróf Kreith Béla-féle 1848-49-i ereklye gyűjtemény és Kossuth-Muzeum képtárából valók. Bp.,1906, Vass József, (Révai és Salamon-ny.),143+1 p.+ 12 t. (Egészoldalas színes illusztrációkkal.) Szövegközti és egészoldalas fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói egészvászon-kötésben, kissé kopott
Zigány Árpád: Tolnai: A világháború története 1-2. kötet. Diplomáciai okiratok, hivatalos jelentések, szemtanuk hiteles följegyzései és eredeti adatok nyomán. 1. kötet: 1914-1915. 2. kötet: 1914-1916. Bp., é.n., Magyar Kereskedelmi Közlöny Hírlap- és Könyvkiadóvállalat. Kiadói festett, aranyozott egészvászon-kötés, és kiadói festett, aranyozott félvászon-kötésben, a II. kötet hátsó borítója kissé ...
Kriegsalmanach. 1915. Leipzig,1915,Erschienen im Insel-Verlag. Német nyelven. Kiadói papírkötésben, kissé sérült gerinccel, a hátsó borítón kis folttal.