[Varii Historiae Romanae scriptores.] 2-4. köt. [Párizs], [1568], [Henri Estienne]. Benne többek között Cassius Dio, Suetonius, Ammianus Marcellinus, Ióannés Xiliphinos, stb. munkái görög és latin nyelven. Kopott bőrkötésben, egyébként jó állapotban. / [Varii Historiae Romanae scriptores.] Vol. 2-4. [Paris], [1568], [Henri Estienne]. Including the works of Cassius Dio, Suetonius, Ammianus Marcell...
Publii Ovidii Nasonis Tristium libri V et Epistolarum ex Ponto libri IV ... oder Deutliche und nach dem Begriff der studirenden Jugend eingerichtete Erklärung der Bücher Tristium und Ex Ponto des Ovidii. Augburg, 1738, Mertz und Mayer. Néhol foltos lapokkal, részben elváló kartonált papírkötésben.
Louys Pierre: L'Homme de Pourpre. Illustrations de F. Schmidt. Ouvrages Oarus dans la Collection "Myosotis". Paris, 1901, Libraire, 24+86+10. Számos illusztrációval, köztük erotikusakkal. Francia nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, festett lapélekkel, vetemedett kötéstáblákkal.
Gustave Nieritz: Auguste ou Le Petit Tambour d'Allemagne. Paris,é.n.,Belin-Leprieur et Morizot. Francia nyelven. Egészoldalas illusztrációkkal. Korabeli aranyozott, festett egészvászon-kötésben, kopott borítóval, sérült gerinccel, foltos lapokkal. /Linen-binding, with damaged spine, worn cover, and spotty pages, in French language.
Offizielles Erinnerungsalbum an das 10. Deutsche Sängerbundesfest. Wien, 1928, R. Lechner. Kissé foltos vászonkötésben, egyébként jó állapotban. / In a bit stained cloth binding, otherwise in good condition.
Peter Pitseolak: Peter Pitseolak's Escape from Death. Drawings and stroy by - -. Introduced and edited by Dorothy Eber. Toronto, 1977, McClelland and Stewart. Angol nyelven. Kiadói papírkötés. A szerkesztő, Dorothy Eber által dedikált./ Paperbinding, in English language. Dedicated by the Editor, Dorothy Eber.