17524. 332. Closed Online auction Books: Other rarities
2 000 HUF
0 HUF
Ady Endre: Levelek Párisból. Válogatotta: dr. Földessy Gyula. (Bp.), 1924, Amicus, (Globus-ny.), 176 p. Korabeli szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással. Első kiadás.
Photo of the item taken by : pintér_henrietta