1 200 HUF
3,11 EUR, 3,43 USD
Bölsche Vilmos: Szerelem az élők világában. A szerelem fejlődéstörténete és földi vándorútja. I-II. kötet. Bp.,1912, Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, az I. kötet alján kis sérüléssel.