17466. 332. Closed Online auction Books: Other rarities
10 000 HUF
0 HUF
Csiky Gergely 5 db műve: A sötét pont; Buborékok, Nóra, A Kaviár, Mukányi. Bp., 1882-1886. Athenaeum. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor