5 000 HUF
Élet könyvei sorozat 19 kötete: Bp.,1914, Élet. Kiadói egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kissé kopott borítókkal, az egyik kötet elülső szennylapja szakadt, hiányos. Rákosi Jenő: A magyarságért c. művén az eredeti kiadói papír védőborítóval, szakadozott állapotban.