1 600 HUF
Erdélyi Magyar Szótörténeti Tár I-IV. kötet. Szerk.: Szabó T. Attila. Bukarest, 1976-1984, Kriterion. Kiadói egészvászon kötés, kopott borítóval, kissé laza fűzéssel, az egyik kötet elülső szennylapja részben szakadt, hiányos.