8 000 HUF
François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, szétvált kötéssel, javított gerinccel, rossz állapotban. A szerző, Faludy György (1910-2006) által dedikált, dátumozva (2002.IV. 11.)