17527. 332. Closed Online auction Books: Other rarities
1 200 HUF
0 HUF
Kálmán Jenő: Könyveim átvizsgálása után... Válogatott humoreszkek. hn., én.,(Bp.,Viktória Nyomda.) Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval. A szerző által dedikált példány, dátumozva.
Photo of the item taken by : pintér_henrietta