17511. 332. Closed Online auction Books: Other rarities
5 000 HUF
0 HUF
Móricz Zsigmond munkái sorozat 15 kötete. Bp., Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, változó állapotban, többnyire kopott borítókkal, némelyik kötet fűzése kissé laza.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor