18590. 332. Closed Online auction Books: Other rarities
1 000 HUF
0 HUF
Nemzeti Színház 1941. Bp.,1942, Nemzeti Színház Igazgatósága,(Pesti Lloyd-ny.),400+1 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott, kissé foltos gerinccel.
Photo of the item taken by : tánczos_gábor