5 000 HUF
Somogyváry Gyula műveinek 12 kötete: Virágzik a mandula I-II. kötet, És Mihály harcolt I-II. kötet, Ne sárgulj fűzfa I-II. kötet, És mégis élünk I-II. kötet, A Rajna ködbevész, A város meg a sárkány, Virrasztó a ködben, Versek. Bp., 1939-1941, Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, többnyire kopott borítókkal. A versek c. kötet rossz állapotban.