1 600 HUF
Vegyes könyvtétel, 2 db: Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Bp, é.n.,Franklin-Társulat, 415 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borító sérült. Szegedy János: A levélírás művészete. Általános levelező. Bp.,é.n.,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.