Books: Other rarities Number of items: 339
1851933
17466
332
Other collectibles
Csiky Gergely 5 db műve: A sötét pont; Buborékok, Nóra, A Kaviár, Mukányi. Bp., 1882-1886. Athenaeum. Korabeli, aranyozott gerincű félvászon kötésben.
10 000 HUF
1851910
17467
332
Other collectibles
MIkszáth Kálmán: Nemzetes uramék. (Mácsik a nagyerejű) Bp., 1884. Révai. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben.
6 000 HUF
1853066
17468
332
Other collectibles
Kisfaludy Sándor:Himfy szerelmei. Pest., 1833. Wigand. 301p + 310p. Egy lap kijár. Korabeli egészvászon kötésben.
4 000 HUF
1857355
17469
332
Other collectibles
Tolnai Simon: A bűvészet könyve I-II. (Egybekötve) Tóth Béla előszavával. Bp.,1898, Kosmos Műintézet, XXIII+190+2+56 p. Harmadik kiadás. Számos szövegközti illusztrációval. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, kopott, kissé foltos, borítóval, az elülső borítón a címke sérült, de belül jó állapotban.
6 000 HUF
1852892
17470
332
Other collectibles
François Villon balladái Faludy György átköltésében. Bp., 1944, Officina. Tizenegyedik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopottas borítóval, szétvált kötéssel, javított gerinccel, rossz állapotban. A szerző, Faludy György (1910-2006) által dedikált, dátumozva (2002.IV. 11.)
8 000 HUF
1830566
17471
332
Other collectibles
8 000 HUF
1853007
17472
332
6500
Other collectibles
6 500 HUF
1851776
17473
332
Other collectibles
Ady Lajos: Ady Endre. (Bp.), 1923, Amicus, (Pápai Ernő-ny.), 1 t. (címkép, Székely Aladár Ady-fényképe) + 245 + 3 p. + 12 t. (fotók). Első kiadás. Oldalszámozáson belül egy egész oldalas térképpel is illusztrált. Korabeli szecessziós aranyozott egészvászon-kötés, kopott aranyozással. Első kiadás. Számozott (1000/638.) példány.
3 000 HUF
1856866
17474
332
Other collectibles
Csokonai Vitéz Mihály munkái I-III. kötet. (Egybekötve.) Közli: Kelemföldy. I.kötet: Tavasz. Lilla. Ódák. Anakreoni dalok. Békaegérharc. II. kötet: Dorottya. Alkalmi versek. Diétai múzsa. III. kötet: Vers-maradványok. Mesék. Prosai töredékek. Pásztori játékok. Lipcse-Bp., 1844-1845, Köhler Károly Ferenc-Emich Gusztáv,(Tauschnitz Bernát-ny. Lipcse), XII+316+XII+356+1+VII+189 p. Korabeli félbőr-köté...
2 000 HUF
1851566
17477
332
Other collectibles
Sislay József: Habsburg Rudolf tragédiája Vetsera Máriával. Szekszárd,1991, Babits-Magyar Amerikai Kiadó Rt. Kiadói műbőr-kötés. A szerző által dedikált.
3 000 HUF
1851568
17478
332
Other collectibles
Sislay József: Petőfi Sándor tragikus halála. Szekszárd,1991, Babits-Magyar Amerikai Kiadó Rt. Kiadói műbőr-kötés. A szerző által dedikált.
4 000 HUF
1851597
17479
332
Other collectibles
Csáki Judit: Alföldi színháza. Öt nemzeti év. Bp.,2013, Libri. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban. A szerző, Csáki Judit és Alföldi Róbert által dedikált.
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035