Books: Other rarities Number of items: 339
1856117
17576
332
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db: Brankovics György: A legújabb magyar általános levelező. Bp, é.n.,Franklin-Társulat, 415 p. Harmadik kiadás. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, az elülső borító sérült. Szegedy János: A levélírás művészete. Általános levelező. Bp.,é.n.,Révai. Kiadói illusztrált félvászon-kötés, kopott, foltos borítókkal, foltos lapokkal.
1 600 HUF
1856794
17577
332
Other collectibles
Tűz Tamás: Két tenger közt. Versek. Bp.,1943, Vigilia. Kiadói papírkötés, szakadozott gerinccel. A szerző által aláírt.
1 600 HUF
1856809
17578
332
Other collectibles
Krúdy Gyula: Boldogult úrfikoromban... Bp.,(1930), Athenaeum. Kiadói papírkötés, szakadozott borítóval, kissé hiányos gerinccel. Első kiadás. Ritka kötésváltozat.
2 400 HUF
1856681
17579
332
Other collectibles
Föld Mátyás emlékiratai. Mindenki benne van. Bp., 1941, (Kispest, Faragó Imre Nyomdája.) Kiadói papírkötés, a borítója foltos, a gerince sérült, a borító egyik sarka hiányos. A szerző által dedikált.
1 200 HUF
1857763
17580
332
Other collectibles
Szinetár György: Akarom, hogy tudd. Bp.,1943, Magyar Írók, Művészek és Műpártolók Egyesülete,(Tábori-ny.) Kiadói papírkötés. A szerző által dedikált.
6 000 HUF
1853083
17581
332
Other collectibles
Imrik Klára: Huszas évek. A szerző édesapjának dedikált! Bp., é.n. Stephaneum.
1 200 HUF
1853075
17582
332
Other collectibles
Dugonics András: Jeles történetek. Mellyeket a' magyar játék-szinre alkalmaztatott ~. Másadik könyv. Pesten, 1795. Füskúti ifjabb Landerer Mihály. 1t.+390p. Utolsó 6 oldal hiányzik! Megviselt félbőr kötésben.
1 000 HUF
1851743
17583
332
Other collectibles
Vegyes könyvtétel, 2 db: Gaál Mózes: Szent István. Az első magyar király. Bp., 1900, Franklin. Második kiadás. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval. Arany János: Murány ostroma. Bp.,1907, Franklin. Átkötött egészvászon-kötés, intézményi bélyegzővel, kopottas, foltos borítóval.
1 000 HUF
1855561
17584
332
Other collectibles
1 200 HUF
1855476
17585
332
Other collectibles
Krúdy Gyula: Bűvös erszény és egyéb elbeszélések. Bp., 1909, Franklin. Díszes vászonkötésben, jó állapotban.
1 200 HUF
1840025
17586
332
Other collectibles
2 000 HUF
1840023
17587
332
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035