https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Books: Other rarities Number of items: 339
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
1815482
18548
332
0
3600
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Halhatatlan szerelem. Nagy költők és nagy festők művészetének tükrében. A nyolcvanéves Pesti Napló jubileumi ajándéka előfizetőinek. Bp.,1930, Pesti Napló. Rengeteg képpel illusztrált. Kiadói egészvászon-kötésben, Jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 600 HUF
1814833
18550
332
0
4200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
G. Büttner Júlia: Rózsák könyve - hazai s külföldi írók műveiből. Összeállította: - -. Bp.,[1866],Grill Károly, (Prochaska Károly-ny.,)251+VIII p.+ 6 (litográfia) t. Kiadói aranyozott, festett egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopottas borítóval, egy lap és egy illusztráció kijár, 115. oldalon egy címke maradványaival, 6 illusztráció hiányzik.
The item is not available
Starting price:
4 200 HUF
1802655
18552
332
0
1200
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Thaly Lóránt Eolhárfa - Ravasz László előszavával Kiadja a " VITA" Könyvkiadóvállalat papír, 196p.
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
1735811
18553
332
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
B. Eötvös József: A karthausi. I-II. kötet. (Egyben.) Regény. Bp.,1894, Ráth Mór. Tizenegyedik kiadás. Kiadói aranyozott illusztrált egészvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kis kopásnyomokkal, ajándékozási sorokkal, intézményi bélyegzővel.
Starting price:
2 800 HUF
1803370
18555
332
0
1000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Orbán Dezső: Gutenberg. Bp.,1940, Kir. Magyar Egyetemi Nyomda. Átkötött egészvászon-kötés.
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
1707107
18556
332
0
3800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Ribbeck, Otto: A római költészet története. 1-3. köt. Bp., 1891-1893, MTA. Kopott vászonkötésben, egyébként jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 800 HUF
1782765
18558
332
0
3400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Babits Mihály: Halálfiai I-II. kötet. Babits Mihály Összegyűjtött Munkái IV-V. kötet. Bp., , Athenaeum. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, az I. kötet gerincén sérüléssel, belül jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
1735618
18559
332
0
24000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kosztolányi Dezső összegyűjtött munkái I-XII kötet: Esti Kornél. Édes Anna. Néro, a véres költő. Aranysárkány. A rossz orvos. Pacsirta. Tengerszem. Bölcsőtől a koporsóig. Próza. Összegyűjtött költeményei I-II. kötet. Idegen költők anthológiája I-II. kötet. Bp., 1936-1937, Révai. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé kopottas gerincekkel, jó állapotban.
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
1785034
18560
332
0
2800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Faludy György: Őszi harmat után. Bp.,1947, Officina. Első kiadás. Kiadói papírkötés, kissé szakadt papírborítóval.
The item is not available
Starting price:
2 800 HUF
1736507
18561
332
0
2000
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Babits Mihály: Hátrahagyott versei. Sajtó alá rendezte: Illyés Gyula. Bp.,é.n.(1941),Nyugat Kiadó és Irodalmi Rt.,(Hungária-ny.) Kiadói félvászon-kötésben. Számozott (2000/1511) példány.
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
1750769
18562
332
0
4400
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Bajza versei. A költő életrajzával Toldy Ferenc által. Pest, 1857, Heckenast Gusztáv, 1 t.(acélmetszetű címkép)+XXII+296 p. Negyedik, teljesebb kiadás. Korabeli aranyozott félvászon-kötés, aranyozott lapélekkel, kopott, a gerince javított, kissé foltos címképpel, 114-126 oldalak között a lapok fűzése sérült, részben kijárnak,
The item is not available
Starting price:
4 400 HUF
1757768
18563
332
0
4800
Books: Other rarities
Other collectibles
1
Kosztolányi Dezső: A véres költő. A borító Végh Gusztáv grafikus munkája. A regényírás művészei VII. Bp.,(1921),Genius,(Jókai Nyomda Rt.) Első kiadás. Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé szakadt borítóval, laza fűzéssel, a hátsó szennylap szakadt.
The item is not available
Starting price:
4 800 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
H
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment