Freytags Hilfsbuch für den Maschinenbau für Maschineningenieure sowie für den Unterricht an technischen Lehranstalten. Szerk.: P. Gerlach. Berlin, 1930, Julius Springer. Nyolcadik kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, német nyelven. / Half-linenbinding,with little bit cover, in German language.
Georg V. Lomonossoff: Diesellokomotiven. Düsseldorf, 1985, VDI-Verlag. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban, német nyelven. / Linenbinding, in paper cover, in German language.
1938 Organ für die Fortschritte des Eisenbahnwesens. 93. évf. Berlin, 1938, Julius Springer. Német nyelven. Átkötött félvászon-kötés, intézményi bélyegzővel. /Half-linen-binding, in German language.
Handbuch-Das System Bahn. Szerk.: Dietmar Lübke. Hamburg, 2008, DVV Media Group. Kiadói kartonált papírkötés, német nyelven. / Hardback, in German language.
"Vasúti fékberendezések javítása üzemeltetési problémái fékezéstechnika jövője" című nemzetközi konferencia anyaga. Összeáll.: Horváth József. Bp.,é.n.,Közlekedéstudományi Egyesület Landler Jenő Járműjavító Szakcsoport,(MÁVTI Rota-ny.) Kiadói kartonált papírkötés, kopott borítóval. Megjelent 200 példányban.
Lovas József-Mezei István-Zádori István: Villamosmozdony-vezetők zsebkönye. Bp.,1986, Műszaki. Kiadói műbőr-kötés, jó állapotban. Az első kiadás változatlan utánnyomása.