3 800 HUF
9,84 EUR, 10,86 USD
A kath. kereszténység az ő hitében, törvényében s kegyszereiben. Vagyis hitelemző-beszédek a kath. vallás összes tanairól. Deharbe kátéja szerént bőven s népszerűen kidolgozva Zollner Evang. János, a reisbachi szegény tanoda-nénék intézetének javadalmasa, hitoktatója s gyóntató-atyja, magyarra fordítva Nagy Sándor török-koppányi plébános által. Kiadta Talabér János. III. egyházi évfolyam. A parancsolatokról. II. kötet. Az Isten nyolcadik parancsolatától az erkölcsi törvényekig. Nagykanizsa, 1871, Fischel Fülöp, 553+IV p. Félvászon-kötés, kopott borítóval, foltos lapokkal.