Auserlesene Andacht zu dem Hochwürdigsten Heiligen Sacrament des Altars oder am Fest des zarten Fronleichnams.Pozsony, 1771, Franz Augustin Patzko. Későbbi velúrkötésben.
Herrn von Boulogne's weiland Bischofs von Troyes, ernannten Erzbischofs von Vienne, Sämmtliche Predigten. Vierter Theil. Frankfurt am Main, 1836, Andreäische Buchhandlung, 349+1+2 p. Német nyelven. Korabeli kartonált papírkötésben, kopottas borítóval, kissé foltos lapokkal./Paperbinding, with worn cover, and little bit spotty pages, in German language.
Dr. Stöhr Ágoston: Lelkipásztorkodási egészségtan különös tekintettel a közegészségügytanra. 1. kötet. A második eredeti kiadás után fordította a veszprémi növendékpapság Pázmányköre. Munkálatok. 16. folyam. Bp., 1884, "Hunyadi Mátyás" Intézet, XIV+2+402+4 p. Átkötött félvászon-kötés, márványozott lapélekkel, pici sérüléssel a gerincen, jó állapotban.
Pázmány Péter prédikációi I-III. kötet. Sajtó alá rendezte Dr. Petró József. A borító Márton Lajos munkája. Kiadja: Az Egri Egyházmegyei Irodalmi Egyesület. Eger, 1931, Egri Érseki Líceumi Könyvnyomda. Kiadói illusztrált papírkötés, az I. kötet gerince sérült, részben szétvált, a II. kötet gerince részben hiányos, a III. kötet foltos, ceruzás bejelölésekkel.
Dr. Révész Imre: Magyar református egyháztörténet I. kötet. 1520 tájától 1608-ig. Református egyházi könyvtár XX. kötet. Debrecen, 1938, Magyar Református Egyház, Debrecen Sz. Kir. Város és Tiszántúli Református Egyházkerület Könyvnyomda-Vállalata, XV+408+1 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, márványozott lapélekkel, jó állapotban.
A Pannonhalmi Hóráskönyv. A Pannonhalmi Főapátsági Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Budapest, 1982, Európa Könyvkiadó - Helikon Kiadó. Kiadói aranyozott egészbársonykötés, kísérőtanulmánnyal, kiadói papírtokban. Jó állapotban.
Horae Beatae Mariae Virginis I-II. kötet. Az Egri Főegyházmegyei Könyvtárban őrzött kódex hasonmása. Iványi Sándor és Dercsényi Dezső tanulmányaival. Bp., 1976, Magyar Helikon - Corvina. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban. Jó állapotban.
Biblia. Fordította a Magyar Bibliatársulat Ószövetségi és Újszövetségi Bibliafordító Szakbizottsága. Bp.,2008, Magyar Református Egyház Kálvin János Kiadója. Kiadói műbőr-kötés.