15039.
332. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
2 400 HUF
Baktay Ervin: A világ tetején I. kötet. Kőrösi Csoma Sándor nyomdokain Nyugati Tibetbe. Magyar Földrajzi Társaság Könyvtára. Bp., é. n., Lampel R. (Wodianer F. és Fiai.) Rt. Kiadói dúsan aranyozott egészvászon sorozatkötésben, kopott borítóval, intézményi bélyegzővel.