15001.
332. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
4 000 HUF
Bernát István: Észak-Amerika. Közgazdasági és társadalmi vázlatok. Bp.,1886, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, fakó gerinccel, névbélyegzővel.