15062.
332. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 200 HUF
Vizsgálatok Pilisvörösvár üdülőterület részletes rendezési tervéhez. Bp.,é.n. (1972 után), Pest Megyei Tanácsi Tervező Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Benne: 11 db fekete-fehér fotóval, 7x10 cm,