Pest-Pilis-Solt-Kiskun-Vármegye általános ismertetője és címtára. Északi körzet ismertetője. Szerk.: F. Szabó Géza, Gyulay Sándor, Rexa Dezső, Dr. Szathmáry István. Vármegyék Országos Címtára. Bp., 1931, Vármegyei Tisztviselők Országos Egyesülete, VIII+416 p. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kopott borítóval, némileg sérült gerinccel, hiányzó szennylapokkal.
Fűrészné Molnár Anikó: Tatabánya Anno 2. Képek a régi Tatabányáról. Tatabánya, 2013, Tatabányai Múzeum. Rengeteg fekete-fehér fotóval illusztrált. Kiadói papírkötés.
Nagy Gergely: Budapesti vásárcsarnokok a századfordulótól napjainkig. Szelényi Károly fotóival. Veszprém, 1997, F. Szelényi Ház. Kiadói kartonált papírkötés, gazdag fotó anyaggal.
Szabó Noémi: Az önmagával viaskodó ember. Gaál József művészete. Gaál József (1960- ) festőművész által Győri István (1958- ) festőművész részére DEDIKÁLT! Bp., 2010, T-Art Alapítvány. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
Vegyes könyvtétel, Tokaj témában, német nyelven, 2 db: Cey-Bert Róbert Gyula: Tokajer Weingastronomie. 2002, Verlag Paginarum. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban. Michael Sailer: Das Tokajer-buch. Nürtingen,é.n.,Michael Sailer Verlag. Német nyelven. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.