Books: Travelling, Local History Number of items: 203
1856613
15060
332
Books: Travelling, Local History
Other collectibles
Szálkáné-Szász: Budapest for guides. Bp., 1986. Belkereskedelmi Továbbképző Intézet.
1 000 HUF
1856712
15061
332
Other collectibles
Kemény Bertalan-Schuchmann Péter: Szentendrei sziget területhasznosítási és tájrendezési tanulmányterve. 1977. Bp.,1977, Pest Megyei Tanácsi Tervező Vállalat. Egy térkép-melléklettel. Kiadói papírkötés, a hátsó borító elvált a kötéstől.
1 000 HUF
1856746
15062
332
Other collectibles
Vizsgálatok Pilisvörösvár üdülőterület részletes rendezési tervéhez. Bp.,é.n. (1972 után), Pest Megyei Tanácsi Tervező Vállalat. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés. Benne: 11 db fekete-fehér fotóval, 7x10 cm,
1 200 HUF
1788807
15063
332
Other collectibles
3 600 HUF
1834597
15064
332
Other collectibles
1 600 HUF
1831059
15500
332
Other collectibles
4 000 HUF
1827083
15501
332
Other collectibles
Komakichi Nohara: Das Wahre Gesicht Japans. Ein Japaner über Japan. Dresden,1935,Zwingerverlag. Egészoldalas fekete-fehér fotókkal illusztrált. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés./Linen-binding, with black and white photographs, in German language.
2 000 HUF
1832154
15502
332
Other collectibles
3 000 HUF
1830729
15504
332
Other collectibles
1 600 HUF
1830783
15505
332
Other collectibles
A debreceni színészet története. Szerk.: Katona Ferenc. Debrecen, 1976, Debreceni Megyei Városi Tanács VB. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
1830911
15506
332
Other collectibles
Szolnok Megyei Múzeumok évkönyve. 1982/83. Szerk.: Kaposvári Gyula-Raczky Pál-Selmeczi László. Szolnok,1983, Damjanich János Múzeum. Kiadói papírkötés. Megjelent 1000 példányban.
1 200 HUF
1793917
15507
332
Other collectibles
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035