Hungarian commemorative medals and plaques Number of items: 122
1833433
30539
332
Hungarian commemorative medals and plaques
Numismatics
1995. "104th International Olympic Committee Session (A Nemzetközi Olimpiai Bizottság 104. ülése)" fém emlékérem (21mm) T:2
1 600 HUF
1855486
30540
332
3800
Numismatics
1998. 'Magyarország a Lisszaboni Expón '98 (Carolina - A kontinens első gőzhajója / Árpádházi Szt. Erzsébet - Portugáliai Szt. Erzsébet)" Ag emlékérem, műanyag dísztokban, sorszámozott tanúsítvánnyal (15,55g/0.835/32mm) T:PP patina
3 800 HUF
1854757
30541
332
Numismatics
1998. "1923-1998 75 éves a Balatonfüredi Sport Club" egyoldalas Br plakett (72x107mm) T:2
1 000 HUF
1851502
30542
332
Numismatics
2006. "Magyarországért Európáért - A haza mindenek előtt - Az 1956-os forradalom emlékére / Magyarország és a Kereszténység Védelmében - A nándorfehérvári győzelem - Kapisztráni Szent János" jelzett Ag fém emlékérem (34,66g/0.835/42,5mm) T:2 (eredetileg PP) patina
2 000 HUF
1856024
30543
332
Numismatics
2013. "Horthy Miklós altengernagy 1868-1957 / Kenderes 1993-2003" fém emlékérem (42,5mm) T:2,2-
1 000 HUF
1782384
30544
332
Numismatics
DN "Vajdahunyad vár - Budapest" kis Br plakett (37x50mm) T:2
1 000 HUF
1854370
30545
332
Numismatics
DN "Magyar Politikai Foglyok Szövetsége" egyoldalas Br emlékérem (79mm) T:1-
1 000 HUF
1853423
30546
332
2200
Numismatics
DN "Ózd Kohászati Üzemek" egyoldalas Br plakett (~105mm) T:2 kis patina
2 200 HUF
1856834
30547
332
Numismatics
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1981. "Kossuth Művelődési Ház / ÜM. Öblösüveggyár - Salgótarján", 1990. "A Kanizsai vár visszafoglalásának 300 éve emlékére - Nagykanizsa Város Tanácsa" T:1-,2
1 000 HUF
1856842
30548
332
Numismatics
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1972. "Pest Buda Óbuda egyesítésének századik évfordulójára / Magyar Éremgyűjtők Egyesülete - Jászberényi Csoport", 1990. "A Nagykanizsai Mezőgazdasági és Gépészeti Szakközépiskola 50 éves / Cserháti Sándor növénynemesítő-kutató az iskola névadója" T:1-,2
1 000 HUF
1856824
30549
332
Numismatics
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1990. "MÉE / Száz éve született Ferenczy Béni", 1992. "MÉE Székesfehérvár - IV.Károly és Zita" T:1-,2
1 000 HUF
1856814
30550
332
Numismatics
Vegyes: 5xklf Br emlékérem tétel, közte 1987. "150 éves az Egri Főszékesegyház - MÉE", 1991. "Gróf Teleki Pál - a magyar nép mártírja" T:1-,2
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035