Német Birodalom 1897- "Preussischer Landeskriegerverband (Porosz Harcos Szövetség)" zománcozott fém jelvény sérült szalaggal, sorszámozott (No. 1902), "H. SCHILLING BERLIN S. 42" gyártói jelzéssel (28x38mm) T:2 zománchiba German Empire 1897- "Preussischer Landeskriegerverband (Prussian Country's Warrior League)" enamelled metal badge with damaged ribbon, with serial number (No. 1902) and "H. SCHIL...
Olaszország 1900. "Olasz Korona Rend Lovagkeresztjének" az adományozói okirata, szárazpecséttel és magyar bélyeggel, magyar személy részére adományozva T:III Italy 1900. "Order of the Crown of Italy" awarding document for a Hungarian person, with embossed stamp and with Hungarian stamp C:F
Szovjetunió 1930-1991. "Vörös Csillag Érdemrend" zománcozott Ag kitüntetés csavaros hátlappal, sorszám a hátoldalán T:2 Soviet Union 1930-1991. "Order of the Red Star" enamelled Ag decoration with screw back, serial number on back C:XF
Szovjetunió 1943. "Dicsőség rendje, III. osztály" Ag kitüntetés mellszalaggal, hátoldalán gravírozott sorszám T:2 kis ph. Soviet Union 1943. "Order of Glory, 3rd Class" Ag decoration with ribbon with engraved serial number on backside C:XF small edge error
Szovjetunió 1965. "A Nagy Honvédő Háborúban aratott győzelem 20. évfordulója" sárgaréz kitüntetés mellszalagon (32mm) T:1- Soviet Union 1965. "Twenty Years of Victory in the Great Patriotic War 1941-1945" brass decoration with ribbon (32mm) C:AU
Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1978. "60 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon + 1979. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal + 1988. "70 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:1-,2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribb...
Szovjetunió 1968. "50 éves a Szovjet Fegyveres Erők" sárgaréz kitüntetés mellszalagon T:2 Soviet Union 1968. "50 Years of the Armed Forces of the USSR" brass medal with ribbon C:XF
Szovjetunió 1979. "A munka veteránja" ezüstözött tombak kitüntetés mellszalaggal T:2 Soviet Union 1979. "Veteran of Labor" silver plated tombac decoration on ribbon C:XF
4db-os vegyes külföldi militária tétel, sérült kitüntetésekkel T:2-3 zománchiány 4pcs of various damaged military medals and badges C:XF-F enamell missing
6db-os kitüntetés tétel, mind mellszalag nélkül, benne: 1890. "Bronz Katonai Érdemérem" a korona levált az éremtől, 1908. "Katonai Jubileumi Kereszt", 1916. "Károly-csapatkereszt", 1917. "Ezüst Vitézségi Érem II. osztálya", 1923. "III. osztályú Legénységi Szolgálati Jel" 1929. "Magyar Háborús Emlékérem kardokkal, sisakkal" T:2- kopás, patina