1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Tátra, Magas Tátra, Vysoké Tatry; Tarpatak alsó vízesése. Kiadja Cattarino S. utóda, Földes Samu 1909. 224. sz. / Kolbach, unterer Wasserfall / waterfall (kopott sarkak / worn corners)
T2/3