Kozma Lajos:A nagy szonáta. Horváth Hilda bevezető tanulmányával. Gyoma, 2000, Kner Nyomda Rt., 69+3 p. Magyar és angol nyelven. Kiadói kartonált papírkötés. 290. számú számozott példány. Kozma Lajos: A nagy szonáta c. művének facsimile, számozott kiadása. Kozma Lajos népszerű illusztrációival.
Szana Tamás: Magyar művészek. Műtörténelmi vázlatok képekkel. Bp., 1887, Révai, 8+251+5 p.+15 t. (Műmellékletek.) Első kiadás. Szövegközti és egészoldalas illusztrációkkal. A kötetben Munkácsy Mihály, Benczur Gyula, Zichy Mihály, Mészöly Géza, Jankó János, Aggházy Gyula és mások illusztrációival. Kiadói festett, gerincénél kissé felfeslett egészvászon kötésben. Egy tábla kijár.
Gorka Lívia keramikusművész. Életműkatalógus. A kiállítás anyagát válogatta és a kiállítást rendezte: Szabó Lilla, Kollin András. Szelényi Károly fotóival. Bp.,2010, Magyar Kereskedelmi és Vendéglátóipari Múzeum. Kiadói kartonált papírkötés, jó állapotban.
Munkácsy képek Kecskeméten. Kiállítás Munkácsy Mihály műveiből v. Pákh Imre amerikai magángyűjtő, a békéscsabai Munkácsy Mihály Múzeum, a Magyar Nemzeti Galéria és a kecskeméti Katona József Múzeum képeiből. Szerk.: Szemenkár Mátyás. Kecskemét, 2008, Szemimpex Kiadó. A festmények mellett, számos fotóval Munkácsy Mihályról. Kiadói kartonált papírkötés.
Zsigmondi András (szerk.): Hídépítő történet. 1999, VÉ-KA Kiadó. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, nyugdíjazás alkalmából írt sok aláírással, emléksorral.