Mutzl Sebestyén: A föld és az emberi-nem őstörténete, Mózes könyve s a tudományos kutatások eredményei szerint. Fordította: V. E. Pest, 1853, Lukács L. és Társa, VIII+342 p.+ 1 t. Átkötött egészvászon-kötésben, kissé sérült gerinccel, kissé foltos lapélekkel.
Mályusz Elemér: A konstanzi zsinat és magyar főkegyúri jog. Értekezések a történeti tudományok köréből 9. Bp., 1958, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés, volt könyvtári példány, ceruzás aláhúzásokkal, a sarkánál sérüléssel, javított gerinccel. Megjelent 700 példányban.
Dr. Váry Albert: A vörös uralom áldozatai Magyarországon. Bp.,1993, HOGYF Editio,(Szegedi Nyomda.) III. kiadás. Kiadói kartonált papírkötés. Számozott (1500/0736.) példány.
John Stoye: Marsigli Európája. 1680-1730. Luigi Ferdinando Marsigli katona és életművész. Szerk. és az utószót írta: Dr. Kisari Balla György. Fordította: Balla Dorottya, Kisari Balla György, Kiss Ernőné. Bp.,2015, Pauker-Holding Kft. Kiadói kartonált papírkötés. Megjelent 300 számozott példányban, számozás nélküli példány.
Pukánszkyné Kádár Jolán: A Nemzeti Színház százéves története I-II. kötet. I. kötet: A Nemzeti Színház százéves története. II. kötet: Iratok a Nemzeti Színház történetéhez. Magyarország Újabbkori Történetének Forrásai. Bp.,1938-1940, Magyar Történelmi Társulat,(Kir. Magyar Egyetemi Nyomda-ny.), IX+581+2 p.; X+2+878 p.+3 t. (1 kihajtható). Kiadói papírkötés, foltos gerinccel, kissé foltos az első k...