4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Nagyiványi Zoltán: Idegenlégiótól a Szovjetunióig. Bp.,1935, Révai, 388+4. Második kiadás. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kissé laza fűzéssel, kopott borítóval.