1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
2 kötet az MTA könyvsorozatából: Burckhardt Jakab: A renaissancekori műveltség Olaszországban II. kötet. Fordította: Bánóczi József. Fruin Róbert: Tíz év a Németalföldi szabadságharcból 1588-1598. II. kötet. Bp, 1896-1917, MTA. Kiadói aranyozott egészvászon sorozat-kötésben, kissé kopott, kissé foltos borítóval.