4 200 HUF
10,88 EUR, 12,00 USD
Somogyváry Gyula: A Rajna ködbevész. Bp.,(1935),Singer és Wolfner. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói illusztrált papír védőborítóban. Első kiadás. Szép állapotban.