[Broughthon, Thomas]: Broughthonnak a religióról való Históriai Lexicona, a` mellyben a` világ` kezdetétől fogva a` mai időkig, ... III. (N-V.) darab. Magyar nyelvre fordította: Mindszenti Sámuel. Pozsony, 1808, Wéber Simon Péter-ny.,1+440 p. Egyetlen kiadás. Korabeli kopottas kartonált papír-kötésben, sérült gerinccel, kissé foltos lapokkal, egy lap kijár (15-16. o.), a címlap és az azt követő l...
A Szepesy Ignác-féle Bibliakiadás: Szent irás, vagyis az ó szövetségnek szent könyvei. 2. köt. Fordította: Káldi György. Pozsony,1836, Belnay örökösei, 902+4 p.+1 t. Korabeli kopott félbőr-kötés, kissé sérült gerinccel, foltos lapokkal.
Dr. Beresztóczy Miklós: V. K. M. I. A magyar vallás- és közoktatásügyi minisztérium katolikus (I.) ügyosztályának története 1864-1947. Bp.,1947, Kapucinus-nyomda. Kiadói papírkötés.
Langer Róbert-Vértesaljai László: Az orvosszentek üzenete képekben. Szent Kozma és Damján. Bp.,2011, Semmelweis Kiadó. Kiadói kartonált papírkötés, magyar és angol nyelven.