Books: Sports, Chess, Alpinism Number of items: 42
1863801
15690
333
Books: Sports, Chess, Alpinism
Other collectibles
Papp Laci. Papp László elbeszélése alapján írta és összeállította Kő András. Bp., 1976. DEDIKÁLT! Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
4 000 HUF
1841220
15691
333
4600
Other collectibles
4 600 HUF
1866976
15692
333
Other collectibles
Felkay Lajos: A labdarúgó (futball) játék szabályai. Bp., 1939. Szerzői. 62p.
3 000 HUF
1868445
15693
333
Other collectibles
Kun László: Egyetemes testnevelés és sporttörténet. Bp.,1984, Sport. Második, átdolgozott kiadás. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, volt könyvtári példány.
2 000 HUF
1863804
15694
333
Other collectibles
1 800 HUF
1848297
15695
333
Other collectibles
1 000 HUF
1761999
15696
333
Other collectibles
1932-1936 Turisták lapja 10 száma: 1932 XLIV. évf. 11. sz., 1933. XLV. évf. 4. sz.,1934 XLVI. évf. 2-3.,8-12. sz.,1935 XLVII. évf. 3. sz., 1936. XLVIII. évf. 1. sz. Szerk.: Dr. Peitler Gyula. Papírkötés. 1761992
15697
333
Other collectibles
1912-1931 Turisták lapja 10 száma: 1912 XXIV. évf. 4. sz.,1916 XXVIII. évf. 3-4. sz., 1917 XXIX. évf. 1-3. sz.,1919 XXXI. évf. 3-6. sz., 1923 XXXV. évf. 9-12. sz.,1929 XLVI. évf. 9-10. sz., 1929 XLI. évf. 11-12. sz., 1930 XLII. évf. 5. sz., 7. sz., 1931. évf. XLIII. évf. 1. sz. Szerk.: Déry József, Dr. Peitler Gyula. Papírkötés, változó, többnyire szakadozott, viseltes állapotban.
1762013
15698
333
Other collectibles
1672528
15699
333
Other collectibles
1 400 HUF
1672839
15700
333
Other collectibles
6 000 HUF
1862689
15701
333
Other collectibles
Páder János: Kosárlabda. Szemlvények külföldi szakfordításokból. hn.,1963, k.n. Kiadói papírkötés, rossz állapotban, a könyvtest elvált a borítótól, a gerince sérült, szakadt, foltos.
1 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035