15691.
333. Closed Online auction
Books: Sports, Chess, Alpinism
4 600 HUF
11,92 EUR, 13,14 USD
Pongrácz György: Negyedszázad piros-fehérben. Tichy Lajos életregénye. Bp., 1977, Zrínyi. Kiadói egészvászon-kötésben, kiadói kissé szakadt papír védőborítóban, fekete-fehér fotókkal. A szerző, Pongrácz György (1939-2001) dedikációjával és Tichy Lajos (1935-1999) aláírásával.