A magyar közlekedésügy monográfiája. Főszerk.: Ladányi Miksa. Bp., é. n., Magyar Közlekedésügy Monográfiája Kiadóhivatala. Számos érdekes írással, közel 4000 személyt tartalmazó fényképes személyi adattárral. Kiadói kissé megviselt egészvászon-kötésben.
Vegyes számítástechnikai tétel, 3 db: Ben Morris: The Symbian OS Architecture Sourcebook. Chichester, 2007, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Michael J. Jipping: Symbian OS Communciations Programming. Chichester, 2002, John Wiley & Sons Ltd. Kiadói papírkötésben, angol nyelven. Richard Harrison: Symbian OS C++ for Mobile Phones. Chichester, 2003, John Wiley & Sons Ltd. K...
2 db technikai könyv: Pálfi György: Egyszerű erőgépek, mezőgazdasági gőzgépek 1-2; Pálfi György: A belső égésű motorok alkalmazása a mezőgazdaságban 3. A szerző dedikációjával. Tűzött papírkötésben, jó állapotban.
Bogdán István: Mestere volt egykor. Bp., 1984. Magvető. Vladimir Ferko: Volt egyszer egy mesterség. Bp., 1985 Európa. Mindkettő védőborítóval, jó állapotban
M. Iljin 2 műve: A könyv világhódító útja. Az írás, a betű és a könyv története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Kiadói papírkötés, kiadói kissé szakadt illusztrált papír védőborítóban. Megjelent 3000 példányban. Az óra históriája. Az időmérés és az óra története. Illusztrálta N. Lapshin. Fordította: Fazekas István. Bp.,1945, Rózsavölgyi és társa. Kiadói papírkötés, kiadói ...
Gázszerelés. Gázszerelési ismeretek. Összeállították: Budapest Székesfőváros Gázművei. Ipari szakkönyvár. 6-7. Bp.,é.n.,Ipari tanfolyamok Országos Vezetősége, (Pallas-ny.), 116 p Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott, egyébként jó állapotban.
Lengyel Sándor: Nyomdászati chemia és áruisme Műhelyi és magánhasználatra, valamint továbbképzőtanfolyamok számára. Felülvizsgálta és előszóval ellátta Dr. Stern Vilmos. /Grafikai Tudományos Szakkönyvtár 1./ Cluj-Kolozsvár. Cluj-Kolozsvár, 1927. Lyceum Könyvny. Kiadói félvászon kötésben. Néhány ceruzás firkával, pecséttel a borítón.