15530.
333. Closed Online auction
Books: Travelling, Local History
1 800 HUF
4,66 EUR, 5,14 USD
Vegyes könyvtétel, Sopron témában, 3 db: Csatkay Endre: Sopron. Magyar Műemlékek. Bp., 1954, KépzÅ‘művészeti Alap Kiadóvállalata. Kiadói kopott félvászon-kötés. +Szerencsés János-Dávid Ferenc: Sopron. Bp.,1980, Corvina. Gazdag fekete-fehér fotóanyaggal. Kiadói kartonált papÃrkötés. Ex Libris Dr. Horváth Aurél. +Sopron. Patikamúzeum. Szerk.: Rappai Zsuzsa. Bp., 1982, Tájak-Korok-Múzeumok,(Veszprémi Nyomda) Kiadói papÃrkötés.