16 000 HUF
41,45 EUR, 45,71 USD
A művészetek története a legrégebbi időktől a XIX. század végéig. I-III. kötet. Szerk.: Beöthy Zsolt. I. kötet: Ókor. II. kötet: Középkor. III. kötet: Új-kor. Bp.,1906-1912, Lampel R. (Wodianer F. és Fiai), XI+556 p.+ I-XXII,+XXIV+XXVIII t.+VIII+614 p.+I-VI.+IX-XXVIII.+XXXI-L+1 t.+6+450 p.+I-XXXIII+XVIIIa. t. Átkötött félvászon-kötés, hiányzó táblákkal (I. kötet: XXIII., XXV-XXVII.,XXIX. II. kötet. VII.-VIII.,XXIX-XXX. t., összesen 9 hiányzó tábla.), jó állapotban.