1 000 HUF
2,59 EUR, 2,86 USD
Homér Lajos: Keleti miniaturák. Ars Mundi VII. Budapest, é.n., Officina. Kiadói félvászon kötés, kissé kopottas, kissé sérült gerinccel, fekete-fehér és szÃnes illusztrációkkal. Jó állapotban.