3 600 HUF
9,73 EUR, 10,59 USD
Kosáry Domokos: Művelődés a XVIII. századi Magyarországon. Bp.,1980, Akadémiai Kiadó. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói szakadt, javított papír védőborítóban.